26. května 2015

Praha

Pojďte s námi prožít večer s Robertem Silberem, LMT, MS, z Havaje, který v Praze následně povede také 4-denní workshop. Tento workshop bude prozkoumáváním toho, jak dávat a přijímat celo-tělový smyslný dotek, který je erotický, uvolňující a léčivý a zvyšuje vědomí, lásku a důvěru.

Robert prošel hlubokým výcvikem v józe, meditaci, poradenství, havajské masáži Lomi Lomi, v chrámové masáži, thajské masáži, genitální masáži, kraniosakrální terapii a dalších oblastech.

Tento večer budeme mít příležitost prozkoumávat tyto koncepty, do nichž se do hloubky ponoříme během víkendového workshopu.

Když se nám podaří propojit klidný meditativní stav s vysokou hladinou erotické energie, máme možnost vstoupit do erotického transu a údolního orgasmu. Místo toho, abychom se zaměřovali primárně na genitálie, pozveme orgastickou energii, aby zaplavila celé tělo, otevřela a posílila energetické dráhy, nazývané v různých jazycích a kulturách nádí nebo meridiány, atd. Tato část workshopu je velice prožitková s jen malým množstvím teorie a faktických informací. Každý dotekový prožitek bude předem předveden a bude začleněn do meditativního rituálu podporujícího propojení sama se sebou, s partnerem a s ostatními. Dotekové rituály budou dostatečně dlouhé, aby účastníkům umožnily vstoupit do stavů údolního orgasmu. Prvky thajské masáže, havajského lomi-lomi, pánevního uvolnění (pelvic release), kranio-sakrální terapie a dalších dotekových technik propojíme do jednoho plynoucího prožitku.

Sarita2-100
Robert vyvinul tréning, který jde opravdu do hloubky a umožňuje mužům a ženám dosáhnout vyživující a extatické sexuální prožitky.

Mahasatvaa Ma Ananda Sarita
www.tantra-essence.com

600_325810032Naučíte se:

  • Jak milenci nebo příteli dávat smyslný dotek, který je hluboce uvolňující, vyživující a dovolující přirozené plynutí erotické životní energie, namísto přímé genitální stimulace.
  • Dotekové techniky využívající celého těla, abyste dávali dotek způsobem, který zvyšuje vaši sílu a flexibilitu a prohlubuje vaši meditativní bdělost a propojení s partnerem.
  • Nástroje využívající dech, zvuk a pohyb k uvolnění napětí a budování energie.
  • Elegantně postupovat na další fyzické, emocionální, energetické a meditativní úrovně za současného plného propojení se svým partnerem.
  • Získat přístup k erotickému transu a uzemnit jej v parasympatickém nervovém systému bez drog nebo disociace.
  • Specifické doteky a techniky pro přípravu těla na milostný akt.
  • Způsoby, jak rozvést energii od genitálií, aby byl vyživený celý zbytek těla

Praktické informace

Datum: 26. 5. 2015
Čas: 19:30 – 22:30
Místo: Centrum Kamala, Náměstí dr. Holého 7, Praha 8
Cena: 500,- Kč

Registrací bude platná po uhrazení nevratné zálohy 500,- na účet. Zálohu je nutno uhradit do 7 dnů od registrace na této stránce. Po  tomto termínu bude vaše registrace automaticky zrušena a je nutno se registrovat znovu. Informace o platbě obdržíte obratem na váš email.  Počet míst je omezen. 

Seminář je veden v anglickém jazyku s překladem do češtiny.

    Jméno:
*  Email:
    Telefon:
    Poznámka:

Vaše data jsou v bezpečí - SmartEmailing.cz