13. – 17. 9. 2017

Tantra centrum Černívsko u Blatné

Ranní jóga s Jana Dlouhou – kundalini yoga a meditace

Co je milování? Je to jen pohlavní styk nebo to může být přístup, s jakým žít každý okamžik našeho života? Jak v sobě můžeme kultivovat postoj vnášející milování (anglicky doslova „dělání lásky“) do každého aspektu našeho života a vnést do našich smyslových, erotických a sexuálních prožitků celou naši bytost? Zajímá vás praxe milování? Zajímá vás naučit se techniky, které vám pomohou k láskyplnějšímu spojení, většímu uvědomění a hlubší extázi?  Jste ochotni uznat a pustit svůj pocit viny, studu a strachu a vstoupit do své síly, přítomnosti a potěšení?

Ponoříme se do meditační praxe, jógy a dotekových rituálů. Budeme pracovat s metodou Kundalini tance, abychom prozkoumali tantrické vztahování se k druhému při plném vtělení se, a zažili tak extatické propojení sami se sebou, s druhými a s božstvím. V rámci našich rituálů budeme kultivovat přítomnost a bezčasovost a budeme držet prostor pro cokoli, co se vynoří, aniž bychom lpěli na dogmatech nebo ideologiích.

Také budeme prozkoumávat zábavu a ne-verbální techniky tantrického vztahování se k druhému pro vytvoření intimity a procvičování toho, být uviděni ve své autentičtější, cítící a citem prodchnuté přirozenosti. Robert400

Budeme procvičovat alchymické umění šamanské schopnosti být svědkem, což zahrnuje to, být viděn ve své zranitelnosti, a podpořit naše intimní společníky, aby transformovali emoce způsobující oddělení a prohloubili spojení, intimitu a tantrické sjednocení.

Budeme sdílet klíčové interpersonální komunikační rituály a přístupy podporující v našich vztazích lásku, důvěru a pochopení. Robert také povede dotekové rituály a další prvky toho, jak vytvořit sezení láskyplného milování/masáže.

Do prostoru přizveme potěšení, za účelem léčení a uvolnění, pro extázi, pro lidskost a nedokonalost, pro individuální růst a rozvoj komunity podporující planetu a děti. Ideálně by měl tento kurs zvýšit vaši schopnost rozšířit se do větší lásky, soucitu a vhledu do lidské podstaty a zvýšit vaši schopnost svého vlastního posunutí a posunutí světa kolem vás v souladu s vašimi posvátnými touhami.

Podstatná část kurzu se věnuje rozvinutí schopnosti uvolnit strach, stud a pocity viny a vstoupit do naší síly, přítomnosti a potěšení.

Budeme procvičovat autentické vztahování se k druhým z prostoru ne-lpění, zatímco budeme vyslovovat a uctívat naše záměry a touhy. Budeme praktikovat rituály pracující se sexuální energií, smyslným dotekem, meditací, komunikací, a zaměřovat se na prohloubení naší schopnosti generovat, integrovat a absorbovat erotickou životní energii.

Klíčovým aspektem tohoto kurzu je ponořit se do sdílených technik a metod, abychom si uvědomili tu esenci skrývající se za formou, aniž bychom na formě lpěli. Účastníci mají v každém okamžiku volbu a povzbuzujeme je k tomu, aby následovali volby a reakce, které nejlépe slouží jejich autentickým zájmům. Jedná se praktický kurs, v němž se zaměřujeme na praxi, ne na teorii. Každý den budou tři praktická cvičení (sezení) pro procvičování konceptů a přístupů, o nichž budeme mluvit.

Sarita2-100

 

Robert vyvinul tréning, který jde opravdu do hloubky a umožňuje mužům a ženám dosáhnout vyživující a extatické sexuální prožitky. Mahasatvaa Ma Ananda Sarita www.tantra-essence.com

Workshop je určen:

Ideálně by jste měli být seznámeni s nějakou formou meditace nebo technikou zvyšující schopnost být svědkem a schopnost sebereflexe, stejně tak jako nějakou formu uvolnění emocí a schopnost generovat. Tento kurs je spíše pokročilejší a vyžaduje, aby měli účastníci minimálně uvědomění svého těla, znalost svých emocí, komunikační schopnosti včetně ochoty vyslovit své hranice a své touhy.

DŮLEŽITÁ POZNÁMKA:

Toto není terapeutická skupina, ale příležitost vstoupit do Přítomnosti, Síly a Potěšení. Mnoho našich aktivit bude mít sice léčivé účinky, ale zveme jen ty, kteří jsou připraveni přidat se k nám v této zkušenosti, a budeme předpokládat, že každý, kdo přijede, je na tuto cestu připravený a je schopen převzít plnou zodpovědnost za svá rozhodnutí, emoce a prožitky. Pokud máte strach týkající se toho být viděn při prožívání potěšení, nebo být druhým svědkem při jejich potěšení, je to pro vás šance, jak objevit svou sílu a nenucenost v takovýchto situacích. Procvičujeme provádění cvičení a aktivit způsobem, který jasně rezonuje s našimi touhami a hranicemi/dohodami o hranicích. Různí lidé budou ve stejnou dobu a na stejném místě dělat jiné aktivity než ostatní. Vždy následujte své vnitřní vedení. Budeme věnovat pozornost učení se tomu, jak dosáhnout úrovně intimity,mezi dvěma lidmi nejvhodnější, s vědomím, že se to časem posune a promění.

PRO PÁRY A PARTNERY:

Velice doporučujeme se přihlašovat s partnerem, jelikož mnoho cvičení se bude dělat s partnerem. Může to být kamarád(-ka), milenec(-ka), životní partner(-ka), manžel(-ka), s ní(m)ž si přejete cvičit. Pokud nemáte partnera, s kterým byste se přihlásili, sdělte nám prosím preferované pohlaví, s nímž chcete cvičit. Jsou vítány jak monogamní, tak polyamorní páry. Můžete buď zůstat s partnerem na všechna cvičení, nebo rotovat podle přání. Páry stejného pohlaví jsou rovněž výslovně zvané. Pokud se chcete zúčastnit, ale nemáte partnera, dejte nám vědět.

600_325810032Okruhy výuky / Diskuse / Oblasti hlavního zaměření – mohou se měnit

- 3 klíče – dech, hlas a pohyb
– jóga, tanec,…
- 3 fáze komunikačního procesu/Uvolnění emocí/Rituály komunikace pro propojení/Dělání rozhodnutí
- Kruh sdílení
- Práce s tělem/Dotekové techniky/havajská masáž Lomi, Thajská masáž, Pelvic release-uvolnění pánve, genitální masáž, dotek sexuálního léčení (pokud bude dostatek času: kranio-sakrální práce, odzbrojování děložního čípku)
- Jóga pro extázi a uvědomění
- Rituály sebelásky, sebe-doteku a sebe-potěšení
- Anatomie a emocionální anatomie
- Energie a etika
- Neurologické pře-vzorcování/šamanské cestování
- Meditační techniky/Mužské a Ženské
- Historie sex-pozitivních kultur a komunit/Udržitelnost a společenská permakultura
- Ezoterické rituály/Spojení s přírodou, Zemí a kosmickými rytmy
- Energetický tok/Integrace/Absorpce
- Praxe sexuální ochrany
- Vlny energie a vrcholový orgasmus/volba v ejakulaci/Vyprchání energie
- Žárlivost/Závist/Srovnávání
- Osobní/inter-personální/transpersonální vztahy

Základní denní rozvrh (může se měnit)

7:30 Ranní jóga / meditace / Kundalini jóga- Jana Dlouhá
9:30 Snídaně
10:15 Dopolední program s ukázkami a cvičeními
13:00 Polední pauza, oběd a odpočinek v přírodě
15:00 Odpolední program s ukázkami a cvičeními
18:00 Večeře a večerní pauza
20:00 Večerní program a cvičení
22:00 Tanenčí party / Meditace, spánek a osobní čas

Praktické informace

Datum: 13. – 17. 9. 2017 (začátek uterý v 18:00 – registrace, ukončení neděle cca 15:00)

Místo: Tatra centrum Černívsko u Blatné

Cena: 8.900,- Kč
Do konce května 6900,- Kč (pár 13000,-)
Do konce června 7400,- Kč (pár 14000,-)
Do konce července 7900,- Kč (pár 15000,-)
Do konce srpna 8400,- Kč (pár 16000,-)

Cena platné pouze pro Českou republiku.

Strava: 300,- Kč/os/den
Ubytování: 300,- Kč/os/noc  - 3,4 lůžkový pokoj 360,- Kč/os/noc  - 2 lůžkový pokoj 450,- Kč/os/noc  - 1 lůžkový pokoj (počet pokojů velice omezen)

Registrace bude platná po uhrazení nevratné zálohy 2.000,- na účet. Zálohu je nutno uhradit do 7 dnů od registrace na této stránce. Po  tomto termínu bude vaše registrace automaticky zrušena a je nutno se registrovat znovu. Informace o platbě obdržíte obratem na váš email.  Počet míst je omezen.  Seminář je veden v anglickém jazyku s překladem do češtiny.