Tento seminář již proběh. Aktuální informace o retratu  1.11 – 6.11.2016 naleznete zde.

27-31 květen 2015

Tantra centrum Černívsko u Blatné

Speciální host: Marcel Jayananda Harazím se svojí ranní jogou a meditacemi

tree-coupleCo je milování? Je to jen pohlavní styk nebo to může být přístup, s jakým žít každý okamžik našeho života? Jak v sobě můžeme kultivovat postoj vnášející milování (anglicky doslova „dělání lásky“) do každého aspektu našeho života a vnést do našich smyslových, erotických a sexuálních prožitků celou naši bytost? Zajímá vás praxe milování? Zajímá vás naučit se techniky, které vám pomohou k láskyplnějšímu spojení, většímu uvědomění a hlubší extázi?  Jste ochotni uznat a pustit svůj pocit viny, studu a strachu a vstoupit do své síly, přítomnosti a potěšení?

Ponoříme se do meditační praxe, jógy a dotekových rituálů. Budeme pracovat s metodou Kundalini tance, abychom prozkoumali tantrické vztahování se k druhému při plném vtělení se, a zažili tak extatické propojení sami se sebou, s druhými a s božstvím. V rámci našich rituálů budeme kultivovat přítomnost a bezčasovost a budeme držet prostor pro cokoli, co se vynoří, aniž bychom lpěli na dogmatech nebo ideologiích.

Také budeme prozkoumávat zábavu a ne-verbální techniky tantrického vztahování se k druhému pro vytvoření intimity a procvičování toho, být uviděni ve své autentičtější, cítící a citem prodchnuté přirozenosti.

Robert400Robert s námi bude sdílet klíčové interpersonální komunikační rituály a přístupy podporující v našich vztazích lásku, důvěru a pochopení. Také povede dotekové rituály a další prvky toho, jak vytvořit sezení láskyplného milování/masáže.

Do prostoru přizveme potěšení, za účelem léčení a uvolnění, pro extázi, pro lidskost a nedokonalost, pro individuální růst a rozvoj komunity podporující planetu a děti. Ideálně by měl tento kurs zvýšit vaši schopnost rozšířit se do větší lásky, soucitu a vhledu do lidské podstaty a zvýšit vaši schopnost svého vlastního posunutí a posunutí světa kolem vás v souladu s vašimi posvátnými touhami.

Podstatná část kurzu se věnuje rozvinutí schopnosti uvolnit strach, stud a pocity viny a vstoupit do naší síly, přítomnosti a potěšení. Budeme procvičovat autentické vztahování se k druhým z prostoru ne-lpění, zatímco budeme vyslovovat a uctívat naše záměry a touhy. Budeme praktikovat rituály pracující se sexuální energií, smyslným dotekem, meditací, komunikací, a zaměřovat se na prohloubení naší schopnosti generovat, integrovat a absorbovat erotickou životní energii.

Klíčovým aspektem tohoto kurzu je ponořit se do sdílených technik a metod, abychom si uvědomili tu esenci skrývající se za formou, aniž bychom na formě lpěli. Účastníci mají v každém okamžiku volbu a povzbuzujeme je k tomu, aby následovali volby a reakce, které nejlépe slouží jejich autentickým zájmům. Jedná se praktický kurs, v němž se zaměřujeme na praxi, ne na teorii. Každý den budou tři praktická cvičení (sezení) pro procvičování konceptů a přístupů, o nichž budeme mluvit.

Sarita2-100
Robert vyvinul tréning, který jde opravdu do hloubky a umožňuje mužům a ženám dosáhnout vyživující a extatické sexuální prožitky.

Mahasatvaa Ma Ananda Sarita
www.tantra-essence.com

Workshop je určen:

Tento kurs je spíše pokročilejší a vyžaduje, aby měli účastníci minimálně uvědomění svého těla, znalost svých emocí, komunikační schopnosti včetně ochoty vyslovit své hranice a své touhy. Ideálně by účastníci měli být seznámeni s nějakou formou meditace nebo technikou zvyšující schopnost být svědkem a schopnost sebereflexe, stejně tak jako nějakou formu uvolnění emocí a schopnost generovat a cirkulovat energii.

DŮLEŽITÁ POZNÁMKA:

Toto není terapeutická skupina, ale příležitost vstoupit do Přítomnosti, Síly a Potěšení. Mnoho našich aktivit bude mít sice léčivé účinky, ale zveme jen ty, kteří jsou připraveni přidat se k nám v této zkušenosti, a budeme předpokládat, že každý, kdo přijede, je na tuto cestu připravený a je schopen převzít plnou zodpovědnost za svá rozhodnutí, emoce a prožitky. Pokud máte strach týkající se toho být viděn při prožívání potěšení, nebo být druhým svědkem při jejich potěšení, je to pro vás šance, jak objevit svou sílu a nenucenost v takovýchto situacích. Procvičujeme provádění cvičení a aktivit způsobem, který jasně rezonuje s našimi touhami a hranicemi/dohodami o hranicích. Různí lidé budou ve stejnou dobu a na stejném místě dělat jiné aktivity než ostatní. Vždy následujte své vnitřní vedení. Budeme věnovat pozornost učení se tomu, jak dosáhnout úrovně intimity,mezi dvěma lidmi nejvhodnější, s vědomím, že se to časem posune a promění.

600_325810032Okruhy výuky / Diskuse / Oblasti hlavního zaměření – mohou se měnit

- 3 klíče – dech, hlas a pohyb
– Kundalini tanec, jóga, etc.
- 3 fáze komunikačního procesu/Uvolnění emocí/Rituály komunikace pro propojení/Dělání  rozhodnutí
- Kruh sdílení
- Práce s tělem/Dotekové techniky/havajská masáž Lomi, Thajská masáž, Pelvic release-uvolnění pánve, genitální masáž, dotek sexuálního léčení, Kranio-sakrální práce, Od-zbrojování čípku
- Jóga pro extázi a uvědomění
- Anatomie a emocionální anatomie
- Energie a etika
- Neurologické pře-vzorcování/šamanské cestování
- Meditační techniky/Mužské a Ženské
- Historie sex-pozitivních kultur a komunit/Udržitelnost a společenská permakultura
- Ezoterické rituály/Spojení s přírodou, Zemí a kosmickými rytmy
- Energetický tok/Integrace/Absorpce
- Pohlavně přenosné infekce a choroby/kondomy/vazba skrze tělesné tekutiny
- Volba v ejakulaci/Vyprchání energie
- Žárlivost/Závist/Srovnávání
- Osobní/inter-personální/transpersonální vztahy

Základní denní rozvrh (může se měnit)

7:30 Ranní jóga / meditation / Kundalini tanec – Jayananda
9:30 Snídaně
10:15 Dopolední program s ukázkami a cvičeními
13:00 Polední pauza, oběd a odpočinek v přírodě
15:00 Odpolední program s ukázkami a cvičeními
18:00 Večeře a večerní pauza
20:00 Večerní program a cvičení
22:00 Tanenčí party / Meditace, spánek a osobní čas

Praktické informace

Datum: 27. – 31. 5. 2015 (začátek středa v 18:00 – registrace, ukončení neděle cca 15:00)
Místo: Tatra centrum Černívsko u Blatné 
Cena: 5.990,- Kč (350,- EUR)
Strava: 280,- Kč / den
Ubytování: 300,- Kč/os/noc  - 3,4 lůžkový pokoj
360,- Kč/os/noc  - 2 lůžkový pokoj
450,- Kč/os/noc  - 1 lůžkový pokoj

Registrace bude platná po uhrazení nevratné zálohy 2.000,- na účet. Zálohu je nutno uhradit do 7 dnů od registrace na této stránce. Po  tomto termínu bude vaše registrace automaticky zrušena a je nutno se registrovat znovu. Informace o platbě obdržíte obratem na váš email.  Počet míst je omezen. 

Seminář je veden v anglickém jazyku s překladem do češtiny.

    Jméno:
    Příjmení:
*  Email:
    Mobil:
*  Ubytovaní - robert 2015:
    Poznámka:

Vaše data jsou v bezpečí - SmartEmailing.cz