7 – 18.9. 2020

7 – 12.9. –  level 1
13 – 18.9.- level 2

Centrum DanMarka, Bělá u Jevíčka

Co je vědomá smyslnost

Co je milování? Je to jen pohlavní styk nebo to může být přístup, s jakým žít každý okamžik našeho života? Jak v sobě můžeme kultivovat postoj vnášející milování (anglicky doslova „dělání lásky“) do každého aspektu našeho života a vnést do našich smyslových, erotických a sexuálních prožitků celou naši bytost? Zajímá vás praxe milování? Zajímá vás naučit se techniky, které vám pomohou k láskyplnějšímu spojení, většímu uvědomění a hlubší extázi?  Jste ochotni uznat a pustit svůj pocit viny, studu a strachu a vstoupit do své síly, přítomnosti a potěšení?

Ponoříme se do meditační praxe, jógy a dotekových rituálů. Budeme pracovat s metodou Kundalini tance, abychom prozkoumali tantrické vztahování se k druhému při plném vtělení se, a zažili tak extatické propojení sami se sebou, s druhými a s božstvím. V rámci našich rituálů budeme kultivovat přítomnost a bezčasovost a budeme držet prostor pro cokoli, co se vynoří, aniž bychom lpěli na dogmatech nebo ideologiích.

Také budeme prozkoumávat zábavu a ne-verbální techniky tantrického vztahování se k druhému pro vytvoření intimity a procvičování toho, být uviděni ve své autentičtější, cítící a citem prodchnuté přirozenosti. Robert400

Budeme procvičovat alchymické umění šamanské schopnosti být svědkem, což zahrnuje to, být viděn ve své zranitelnosti, a podpořit naše intimní společníky, aby transformovali emoce způsobující oddělení a prohloubili spojení, intimitu a tantrické sjednocení.

Budeme sdílet klíčové interpersonální komunikační rituály a přístupy podporující v našich vztazích lásku, důvěru a pochopení. Robert také povede dotekové rituály a další prvky toho, jak vytvořit sezení láskyplného milování/masáže.

Do prostoru přizveme potěšení, za účelem léčení a uvolnění, pro extázi, pro lidskost a nedokonalost, pro individuální růst a rozvoj komunity podporující planetu a děti. Ideálně by měl tento kurs zvýšit vaši schopnost rozšířit se do větší lásky, soucitu a vhledu do lidské podstaty a zvýšit vaši schopnost svého vlastního posunutí a posunutí světa kolem vás v souladu s vašimi posvátnými touhami.

Podstatná část kurzu se věnuje rozvinutí schopnosti uvolnit strach, stud a pocity viny a vstoupit do naší síly, přítomnosti a potěšení.

Budeme procvičovat autentické vztahování se k druhým z prostoru ne-lpění, zatímco budeme vyslovovat a uctívat naše záměry a touhy. Budeme praktikovat rituály pracující se sexuální energií, smyslným dotekem, meditací, komunikací, a zaměřovat se na prohloubení naší schopnosti generovat, integrovat a absorbovat erotickou životní energii.

Klíčovým aspektem tohoto kurzu je ponořit se do sdílených technik a metod, abychom si uvědomili tu esenci skrývající se za formou, aniž bychom na formě lpěli. Účastníci mají v každém okamžiku volbu a povzbuzujeme je k tomu, aby následovali volby a reakce, které nejlépe slouží jejich autentickým zájmům. Jedná se praktický kurs, v němž se zaměřujeme na praxi, ne na teorii. Každý den budou tři praktická cvičení (sezení) pro procvičování konceptů a přístupů, o nichž budeme mluvit.

Sarita2-100

 

Robert vyvinul tréning, který jde opravdu do hloubky a umožňuje mužům a ženám dosáhnout vyživující a extatické sexuální prožitky. Mahasatvaa Ma Ananda Sarita 

Workshop je určen:

Ideálně by jste měli být seznámeni s nějakou formou meditace nebo technikou zvyšující schopnost být svědkem a schopnost sebereflexe, stejně tak jako nějakou formu uvolnění emocí a schopnost generovat. Tento kurs je spíše pokročilejší a vyžaduje, aby měli účastníci minimálně uvědomění svého těla, znalost svých emocí, komunikační schopnosti včetně ochoty vyslovit své hranice a své touhy.

DŮLEŽITÁ POZNÁMKA:

Toto není terapeutická skupina, ale příležitost vstoupit do Přítomnosti, Síly a Potěšení. Mnoho našich aktivit bude mít sice léčivé účinky, ale zveme jen ty, kteří jsou připraveni přidat se k nám v této zkušenosti, a budeme předpokládat, že každý, kdo přijede, je na tuto cestu připravený a je schopen převzít plnou zodpovědnost za svá rozhodnutí, emoce a prožitky. Pokud máte strach týkající se toho být viděn při prožívání potěšení, nebo být druhým svědkem při jejich potěšení, je to pro vás šance, jak objevit svou sílu a nenucenost v takovýchto situacích. Procvičujeme provádění cvičení a aktivit způsobem, který jasně rezonuje s našimi touhami a hranicemi/dohodami o hranicích. Různí lidé budou ve stejnou dobu a na stejném místě dělat jiné aktivity než ostatní. Vždy následujte své vnitřní vedení. Budeme věnovat pozornost učení se tomu, jak dosáhnout úrovně intimity,mezi dvěma lidmi nejvhodnější, s vědomím, že se to časem posune a promění.

PRO PÁRY A PARTNERY:

Jsou vítány jak monogamní, tak polyamorní páry.
Můžete buď zůstat s partnerem na všechna cvičení, nebo rotovat podle přání. Páry stejného pohlaví jsou rovněž výslovně zvané.

imageOBSAH RETREATU VĚDOMÁ SMYSLNOST

 • Na retreatu projdeme rituály pro větší uvědomění si tělaemocí a komunikačních schopností.
 • Robert představí různé formy meditace, které nám pomohou zvýšit sebereflexi cestou pozorovatele, uvolnění emocí a uvedení energie do pohybu.
 • Zaměříme se na přítomnost a tím vytvoříme prostor na to, co se objeví místo automatického používaní dogmat a ideologií.
 • Prozkoumáme neverbální vztahové praktiky na vytvoření intimity a rozvinutí vlastní autenticity, cítění a přirozenosti.
 • Poukážeme na komunikaci, která je zaměřená na LÁSKUDŮVĚRU a POROZUMĚNÍ.
 • Integrujeme verbální a neverbální komunikaci do praxe, kde se naučíme, jak vytvářet vztah se sebou samým i s ostatními.
 • Je to pozvánka pro potešeníléčení a uvolnění. Pro individuální růst a rozvoj společnosti, která podporuje planetu a naše děti.
 • Cílem retreatu je rozšířit se do větší láskysoucitu a pochopení lidské přirozenosti. Rozvíjet sebe a svět okolo sebe v souladu s duchovním záměrem.
 • Významnou součástí retreatu je rozvoj schopností uvolnit strachhanbu a vinu, čímž vstoupime do přítomnosti a do své sily.
 • Budeme praktikovat rituály, které využívají sexuální energiidotekmeditaci a komunikaci. Zaměříme se na prohloubení naší schopnosti vytvářet, integrovat a absorbovat sexuální životní energii.

 

Praktické informace

Datum: 7 – 18.9. 2020 (začátek pondělí v 18:00 – registrace, ukončení pátek cca 15:00)
7 – 12.9. 2020 – level 1
13 – 18.9. 2020 – level 2
Místo: Centrum DanMarka, Bělá u Jevíčka 
Cena:   8.500,- Kč / 328 EUR – jeden level
16.000,- Kč / 626 EUR – celý seminář

Slevy :

 • při platbě zálohy do 30.6. 2020 je sleva 15.300,- Kč / 588 EUR – za oba levely
 • při platbě zálohy do 30.6. 2020 je sleva 8.000,- Kč / 308 EUR – za jeden level
 • párová sleva 500 Kč / 20 EUR na osobu pokud se hlásíte jako pár

Ubytování s vegetariánskou stravou:
700,- Kč/os/noc  - v apartmánu
650,- Kč/os/noc  - ve vícelůžkové pokoji
600,- Kč/os/noc  - na matraci v meditárně

Seminář je veden v anglickém jazyku s překladem do slovenštiny.

Registrace :

Vyplňte prosím registrační formulář. Obratem vám zašleme informace o platbě.

Vyplněním formuláře souhlasíte se Smluvními podmínkami

Registrační formulář najdete zde

Registrační formulář

 • Organizátor semináře Ing. Jana Uhliarová, IČO 63702461, zpracuje vaše osobní údaje za účelem organizace retreatu Vědomá Smyslnost. Budeme vám posílat organizační emaily, a po skončení akce vás prostřednictvím Newsletteru zvát na další akce organizátora, a to po dobu maximálně 10 let. Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami Zpracování osobních údajů. Zpracování osobních údajů