11. – 12. října 2014

Praha

Robert400Všichni chceme ve svém životě bezpečí, lásku, důvěru, potěšení a smysl. Jak se správně naladit na svou autentickou touhu a efektivně o ní s druhými komunikovat? Představte si, kolik energie by se mohlo osvobodit, když se přihlásíme ke své posvátné touze a budeme si za ní stát!

V 1. části tohoto workshopu vám představíme práci s emocemi pomocí procesu „SET“ (tělesný pocit, emoce, myšlenka – z angl. sensation, emotion, thought).

V 2. části nazvané Hluboké plynutí (Deep Flow) zaměřené na celotělový dotekový rituál pro údolní orgasmus budeme prozkoumávat své hranice a vzrušující, vibrující hrany svého růstu, abychom se naučili využívat svůj plný potenciál!

1. Proces SET (tělesný pocit, emoce, myšlenka)

Pokud je rozsah našich emocí a tělesných pocitů omezený, zaměňujeme často emoce a tělesné pocity za myšlenky. Proto používáme proces SET, abychom konkrétní tělesné pocity, emoce a myšlenky, které prožíváme, odlišili od sebe navzájem. Budeme procvičovat sdělování svých těl. pocitů, emocí a myšlenek druhým lidem – pomocí zapisování, vyslovování a sdílení ve dvojici nebo skupinkách. Když se nám takto podaří odlišit tělesný pocit od emoce a myšlenky, nebudeme už „zajatci“ svých pocitů a přestaneme si emoce projektovat na druhé. Získáme více jasnosti a neutrality, což nám umožní, abychom mohli i druhým pomoci uvolnit jejich náboje a dostat se do přítomnosti a do pocitu svobody a volby. Použijeme k tomu několik základních technik vědomé smyslnosti, jako je vědomé uvolnění emocí (conscious emotional release), ohalování se (revealing), rituál zpětné vazby a kruh svědků.

Poté, co se díky vědomé práci s emocemi dostaneme do plné přítomnosti a prostoru porozumění, soucitu, empatie a lásky, jsme připraveni na druhou část – celo-tělový dotekový rituál.

2. Hluboké plynutí – celo-tělový dotekový rituál pro údolní orgasmus

V této části budeme prozkoumávat, jak dávat a přijímat celo-tělový smyslný dotek, který je erotický, uvolňující, léčivý a zvyšuje vědomí, lásku a důvěru. Když se nám podaří propojit klidný meditativní stav s vysokou hladinou erotické energie, máme možnost vstoupit do erotického transu a údolního orgasmu. Místo toho, abychom se zaměřovali primárně na genitálie, pozveme orgastickou energii, aby zaplavila celé tělo, otevřela a posílila energetické dráhy, nazývané v různých jazycích a kulturách nádí nebo meridiány, atd. Tato část workshopu je velice prožitková s jen malým množstvím teorie a faktických informací. Každý dotekový prožitek bude předem předveden a bude začleněn do meditativního rituálu podporujícího propojení sama se sebou, s partnerem a s ostatními. Dotekové rituály budou dostatečně dlouhé, aby účastníkům umožnily vstoupit do stavů údolního orgasmu. Prvky thajské masáže, havajského lomi-lomi, pánevního uvolnění (pelvic release), kranio-sakrální terapie a dalších dotekových technik propojíme do jednoho plynoucího prožitku.

Sarita2-100
Robert vyvinul tréning, který jde opravdu do hloubky a umožňuje mužům a ženám dosáhnout vyživující a extatické sexuální prožitky.

Mahasatvaa Ma Ananda Sarita
www.tantra-essence.com

600_325810032Naučíte se:

  • Jak milenci nebo příteli dávat smyslný dotek, který je hluboce uvolňující, vyživující a dovolující přirozené plynutí erotické životní energie, namísto přímé genitální stimulace.
  • Dotekové techniky využívající celého těla, abyste dávali dotek způsobem, který zvyšuje vaši sílu a flexibilitu a prohlubuje vaši meditativní bdělost a propojení s partnerem.
  • Nástroje využívající dech, zvuk a pohyb k uvolnění napětí a budování energie.
  • Elegantně postupovat na další fyzické, emocionální, energetické a meditativní úrovně za současného plného propojení se svým partnerem.
  • Získat přístup k erotickému transu a uzemnit jej v parasympatickém nervovém systému bez drog nebo disociace.
  • Specifické doteky a techniky pro přípravu těla na milostný akt.
  • Způsoby, jak rozvést energii od genitálií, aby byl vyživený celý zbytek těla

Workshop je určen:

  • pro všechny, kteří chtějí rozšířit škálu svých emocí a prohloubit a zvědomit své prožívání sexuality, smyslnosti a potěšení; pro muže i ženy, jednotlivce i páry – tento kurs je vhodný pro lidi, kteří přijdou v páru, nebo je pro ně v pořádku sdílet celo-tělový smyslný dotek s někým, kdo není jejich partnerem. Budete mít možnost buď zůstat během dne se svým partnerem nebo rotovat, když budete chtít.
  • pro tantrické maséry, bodyworkery, terapeuty, sexuální kouče a tantrické učitele, kteří se mohou naučit, jak svou práci s tělem prohloubit a obohatit o vědomou práci s emocemi, komunikací, smyslností a vědomím.

Praktické informace

Datum: 11. – 12. 10. 2014
Místo: Kamala centrum - Náměstí dr. Holého 7, Praha 8 (www.centrumkamala.cz)
Cena: 4.200,- Kč (Pro majitele vstupenek na Silvestrovskou oslavu života 2014/15 je cena 3.700,- )

Seminář je nerezidenční (ubytování není zajištěno). Registrací bude platná po uhrazení nevratné zálohy 2.000,- na účet. Zálohu je nutno uhradit do 7 dnů od registrace na této stránce. Po  tomto termínu bude vaše registrace automaticky zrušena a je nutno se registrovat znovu. Informace o platbě obdržíte obratem na váš email.  Počet míst je omezen. 

Seminář je veden v anglickém jazyku s překladem do češtiny.

Pokud máte zakoupenou vstupenku na Silvestrovskou oslavu života 2014/15 máte nárok na zlevněné vstupné na seminář ve výší 3.700,- Kč. Do poznámky napište „Oslava Života“.  

    Jméno:
    Příjmení:
    Mobil:
*  Email:
    Poznámka:

Vaše data jsou v bezpečí - SmartEmailing.cz